Даталогеры, регистраторы температуры и влажности AZ Instrument

Двоканальний логер температури з термопарою К-типу AZ-88378

Двоканальний логер температури з термопарою К-типу AZ-88378 – це сучасний професійний прилад, що забезпечує високоточне вимірювання температури за допомогою двох зондів і безперервний запис даних у пам’ять із заданим інтервалом. Портативний логер температури AZ-88378 ..

Логер температури (USB, 2 канали, з виносним зондом) AZ-88161

Логер температури AZ-88161 – професійний автономний портативний реєстратор даних температури із зовнішнім прецизійним терморезисторним датчиком. Прилад виготовлений компанією «AZ Instrument» – відомим світовим виробником вимірювальної техніки. Пристрі..

Логер температури AZ-8828

Логер температури AZ-8828 – портативний електронний прилад для вимірювання та контролю температури в реальному часі. Вимірювач має ергономічний дизайн і міцний водонепроникний корпус для роботи в польових умовах. Пристрій оснащено РК-дисплеєм для зручного зчитування показан..

Логер температури AZ-8828 В наличии

Цена: 2520.00грн Купить

Логер температури двоканальний AZ-88394

Логер температури AZ-88394 – комбінований двоканальний температурний реєстратор з контактним датчиком для контролю і запису температури в режимі реального часу. Вимірювач має ергономічний дизайн та міцний водонепроникний корпус з класом захисту ІР 65 для роботи в польових у..

Логер-реєстратор температури і вологості AZ-88162

AZ88162 Datalogger розроблений і випускається фірмою AZ Instrument, яка добре зарекомендувала себе на ринку приладів для вимірювання параметрів навколишнього середовища. Прилад забезпечує вимір і реєстрацію значення температури і вологості протягом усього періоду моніторингу. Пер..

Монітор/термогігрометр-даталогер AZ-87798

Особливості: Одночасно відображає температуру і вологість Удосконалена система безперервного запису інформації на SD-карту Зручний для перегляду результатів великий РК-дисплей Визначення точки роси Програмовані гранично допустимі значення параметрів Високоточний і швидкий ємнісн..

Реєстратор температури AZ-88181

Одноразовий логер температури із захистом даних AZ-88181 Cold Chain Якісний термологер з широким функціоналом одноразового використання, що формує звіти у PDF файлі. Сертифікований за наступними стандартами: EN12830, RoHS, RTCA DO-160EF, безпека авіаперевезень, затверджена E..

Реєстратор температури AZ-88181 Нет в наличии

Цена: 630.00грн Купить

Реєстратор температури, вологості і тиску AZ-88163

AZ-88163 – це пристрій, який може вимірювати та реєструвати такі параметри: температура; відносна вологість повітря; значення атмосферного тиску. Цей прилад широко використовується в різноманітних сферах, що пов’язані з контролем параметрів довкілля. Модель ло..

Термологер AZ-88160

Термологер AZ-88160 – це професійний реєстратор даних температури, оснащений високоточним термісторним датчиком, який може вимірювати і записувати значення температури. Пристрій легко можна підключити до ПК без встановлення будь-якого програмного забезпечення заздалегідь. Т..

Термологер AZ-88160 В наличии

Цена: 1960.00грн Купить

Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)
Качественное оборудование для лабораторий предлагает онлайн-магазин thermolab.com.ua. В разделах сайта представлен обширный ассортимент Монітор/термогігрометр-даталогер AZ-87798, Двоканальний логер температури з термопарою К-типу AZ-88378 и Логер температури AZ-8828 для измерения температур. Представленный брендами Walcom и Voltcraft товар полностью сертифицирован. Выбрать Даталогеры, регистраторы температуры и влажности AZ Instrument можно через сайт или с помощью звонка операторам. Опытные менеджеры проведут консультацию по любым товарам, например, по категории "Анализаторы грунта (кислотность, влажность, температура, освещённость)" ответят на интересующие вопросы, озвучат цены и на другие товары, например, Лупа ручная круглая TH-600559 (60мм-4Х) со светодиодной и ультрафиолетовой подсветкой. Высококачественные товары Приборы для измерения температур для лабораторий можно купить со скидкой, сделав заказ с доставкой в Хмельницкий или в любой город страны. Приборы для измерения температур – наилучший выбор лучшего профессионального оборудования.
Обратный звонок