Даталогеры, регистраторы температуры и влажности: Країна реєстрації бренду - Тайвань

Логер температури AZ-8828

Логер температури AZ-8828 – портативний електронний прилад для вимірювання та контролю температури в реальному часі. Вимірювач має ергономічний дизайн і міцний водонепроникний корпус для роботи в польових умовах. Пристрій оснащено РК-дисплеєм для зручного зчитування показан..

Логер температури AZ-8828 В наличии

Цена: 2520.00грн Купить

Логер температури двоканальний AZ-88394

Логер температури AZ-88394 – комбінований двоканальний температурний реєстратор з контактним датчиком для контролю і запису температури в режимі реального часу. Вимірювач має ергономічний дизайн та міцний водонепроникний корпус з класом захисту ІР 65 для роботи в польових у..

Логер-реєстратор температури і вологості AZ-88162

AZ88162 Datalogger розроблений і випускається фірмою AZ Instrument, яка добре зарекомендувала себе на ринку приладів для вимірювання параметрів навколишнього середовища. Прилад забезпечує вимір і реєстрацію значення температури і вологості протягом усього періоду моніторингу. Пер..

Монітор/термогігрометр-даталогер AZ-87798

Особливості: Одночасно відображає температуру і вологість Удосконалена система безперервного запису інформації на SD-карту Зручний для перегляду результатів великий РК-дисплей Визначення точки роси Програмовані гранично допустимі значення параметрів Високоточний і швидкий ємнісн..

Реєстратор температури Ezodo DTR-306

Особливості: вимірювання температури реєстратор на 50 000 значень висока швидкість завантаження через USB. Дані передаються безпосередньо до комп'ютера через USB-кабель без додаткових пристроїв зручне програмне забезпечення для налаштування параметрів роботи та для анал..

Реєстратор температури та вологості Ezodo DTR-305

Особливості: вимірювання температури і вологості реєстратор на 50 000 значень висока швидкість завантаження через USB. Дані передаються безпосередньо до комп'ютера через USB-кабель без додаткових пристроїв зручне програмне забезпечення для налаштування параметрів роботи та ..

Реєстратор температури, вологості і тиску AZ-88163

AZ-88163 – це пристрій, який може вимірювати та реєструвати такі параметри: температура; відносна вологість повітря; значення атмосферного тиску. Цей прилад широко використовується в різноманітних сферах, що пов’язані з контролем параметрів довкілля. Модель ло..

Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)
Качественное оборудование для лабораторий предлагает онлайн-каталог Термолаб. В разделах интернет-шопа представлен неограниченный ассортимент Логер температури двоканальний AZ-88394, Реєстратор температури та вологості Ezodo DTR-305 и Монітор/термогігрометр-даталогер AZ-87798 для измерения температур. Предложенный брендами Flo и Ulab ассортимент полностью сертифицирован. Заказать Даталогеры, регистраторы температуры и влажности: Країна реєстрації бренду - Тайвань можно онлайн или с помощью консультантов. Опытные менеджеры проведут консультацию по любым товарам, например, по категории "Приборы для измерения электрических величин" предоставят информацию на все вопросы, озвучат цены и на другие товары, например, Цифровой мультиметр BSIDE ADMS6 Digital 6000. Качественные товары Приборы для измерения температур для лабораторий можно купить по ценам, которые приятно удивят, сделав заказ с доставкой в Днепропетровск или в любые уголки Украины. Приборы для измерения температур – оптимальный выбор лучшего профессионального оборудования.
Обратный звонок