Даталогеры, регистраторы температуры и влажности: Країна виробництва - Китай

Логер температури AZ-8828

Логер температури AZ-8828 – портативний електронний прилад для вимірювання та контролю температури в реальному часі. Вимірювач має ергономічний дизайн і міцний водонепроникний корпус для роботи в польових умовах. Пристрій оснащено РК-дисплеєм для зручного зчитування показан..

Логер температури AZ-8828 В наличии

Цена: 2520.00грн Купить

Логер температури двоканальний AZ-88394

Логер температури AZ-88394 – комбінований двоканальний температурний реєстратор з контактним датчиком для контролю і запису температури в режимі реального часу. Вимірювач має ергономічний дизайн та міцний водонепроникний корпус з класом захисту ІР 65 для роботи в польових у..

Логер-реєстратор температури і вологості AZ-88162

AZ88162 Datalogger розроблений і випускається фірмою AZ Instrument, яка добре зарекомендувала себе на ринку приладів для вимірювання параметрів навколишнього середовища. Прилад забезпечує вимір і реєстрацію значення температури і вологості протягом усього періоду моніторингу. Пер..

Монітор/термогігрометр-даталогер AZ-87798

Особливості: Одночасно відображає температуру і вологість Удосконалена система безперервного запису інформації на SD-карту Зручний для перегляду результатів великий РК-дисплей Визначення точки роси Програмовані гранично допустимі значення параметрів Високоточний і швидкий ємнісн..

Реєстратор температури та вологості Walcom HT-160

Високоточний реєстратор температури та вологості з програмним забезпеченням, сумісний з операційними системами Windows та  MAC OS. Можливість реєстрації 21000 значень для кожного з вимірюваних параметрів – температури і вологості. Частота вимірювань встановл..

Реєстратор температури, вологості і тиску AZ-88163

AZ-88163 – це пристрій, який може вимірювати та реєструвати такі параметри: температура; відносна вологість повітря; значення атмосферного тиску. Цей прилад широко використовується в різноманітних сферах, що пов’язані з контролем параметрів довкілля. Модель ло..

Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)
Качественное оборудование для лабораторий предлагает онлайн-магазин Термо Лаб. В каталогах онлайн-магазина представлен широкий ассортимент Логер-реєстратор температури і вологості AZ-88162, Логер температури AZ-8828 и Реєстратор температури та вологості Walcom HT-160 для измерения температур. Предложенный брендами Deko и VoltON ассортимент полностью сертифицирован. Забронировать Даталогеры, регистраторы температуры и влажности: Країна виробництва - Китай можно через сайт или с помощью консультантов. Квалифицированные менеджеры проведут консультацию по любым товарам, например, по категории "Блескомеры" ответят на интересующие вопросы, подскажут цены и на другие товары, например, Пирометр FLUS IR-822 ( SRF722 ) (-50…+1050 С) с термопарой К-типа (-50℃ до +1370℃) 30:1. Добротные изделия Приборы для измерения температур для лабораторий и промышленности можно купить по доступным ценам, заказав еще и доставку в Белую Церковь или в любой регион Украины. Приборы для измерения температур – разумный выбор лучшего профессионального оборудования.
Обратный звонок