PH метры (Измерители РН кислотности)

AZ-8689 - pH-метр ручний

pH-метр AZ-8689 – компактний цифровий вимірювач pH для води та інших рідин. Незважаючи на доволі демократичну ціну, прилад має ряд особливостей, що притаманні більш дорогим моделям, а саме: Наявність великого LCD дисплею Захист стандарту IP65 Показує значення pH і&nbs..

AZ-8689 - pH-метр ручний Нет в наличии

Цена: 1680.00грн Купить

PH-метр AZ-86021 (pH)

pH-метр AZ-86021 – це мобільний, цифровий вимірювальний пристрій для аналізу різних розчинів, який визначає кислотність (рівень рН) і температуру. Виробником приладу є компанія «AZ Instrument», яка досить відома на ринку виробників вимірювальних приладів для виз..

PH-метр AZ-86021 (pH) В наличии

Цена: 6140.00грн Купить

PH-метр AZ-8690

pH-метр AZ-8690 – це вимірювач кислотно-лужного балансу середовища і матеріалів, в конструкції якого реалізовані новітні конструктивні особливості (патент US D453.905S), що дозволили підвищити точність вимірювання у два рази до ±0,05 в порівнянні з попереднім мо..

PH-метр AZ-8690 Нет в наличии

Цена: 2130.00грн Купить

PH-метр AZ-8692

Уніфікована конструкція pH-метра AZ-8692 розроблена під завдання зручного і простого заглиблення в досліджуване середовище Де важливим є використання pH-метра і інформація про рівень кислотно-лужного балансу Хімічна промисловість. Галузь виробництва вимагає контролю кислотно-луж..

PH-метр AZ-8692 В наличии

Цена: 1880.00грн Купить

PH-метр Ezodo 5011

Ручний рН-метр початкового рівня у повній комплектації для повноцінної роботи. Підходить для всіх типів водних розчинів. Питна вода, вода у акваріумах, басейнах   Поливна вода, рН-грунту (витяжки) Особливості: Швидке отримання результатів вимірювання в поєднанні з високою..

PH-метр Ezodo 5011 Нет в наличии

Цена: 840.00грн Купить

PH-метр HORIBA LAQUA PH210

pH-метр HORIBA LAQUA PH210 – це ручний вимірювач якості води, який визначає рівень pH та окислювально-відновлювального потенціалу (ОВП – опційно, при купівлі додаткового ОВП-електрода). Прилад із класом захисту IP67 (водо- і пилонепроникний). HORIBA LAQUA PH210 має ер..

PH-метр HORIBA LAQUA PH210 В наличии

Цена: 17640.00грн Купить

PH-метр HORIBA LAQUA PH220 (з підключенням до ПК)

pH-метр HORIBA LAQUA PH220 – прилад для швидкого й точного вимірювання рівня pH, окислювально-відновлювального потенціалу (ОВП) і температури води. Ергономічний дизайн та ударостійкий корпус пристрою дає змогу проводити дослідження навіть у складних умовах. Наявність роз&rs..

PH-метр для м’яса EZODO MP-103M

EZODO MP-103M – надійний і простий у користуванні спеціалізований pH-метр для харчової промисловості з електродом для м’яса EZODO PS45. pH-метр для м’яса оснащено великим РК-дисплеєм і сучасним мікропроцесором, який забезпечує швидкий відгук, точність показань т..

PH-метр для м’яса EZODO MP-103M В наличии

Цена: 7030.00грн Купить

PH-метр для харчових продуктів XS pH 5 FOOD Tester KIT

pH 5 FOOD Tester KIT XSInstruments – це професійний високоточний цифровий прилад для вимірювання рівня pH у діапазоні від -2,00 до 16,00 pH із роздільною здатністю 0,01 рН. Виробник pH-метра – компанія «XS Instruments» (Італія). Прилад оснащений високоякіс..

PH-метр з АТК Ezodo 5011A

Ручний рН-метр початкового рівня у повній комплектації для повноцінної роботи. Підходить для всіх типів водних розчинів. Питна вода, вода у акваріумах, басейнах   Поливна вода, рН-грунту (витяжки) Особливості: Швидке отримання результатів вимірювання в поєднанні з високою..

PH-метр з АТК Ezodo 5011A Нет в наличии

Цена: 980.00грн Купить

PH-метр лабораторний AZ-86501

Мультифункціональна модель лабораторного аналізатора AZ-86501 призначена для визначення параметрів розчинів та перевірки якості води. Визначає такі параметри: водневий показник (pH) окисно-відновний потенціал (OВП) температура Особливості: На великий зручний екран одночасно ви..

PH-метр лабораторний AZ-86501 Нет в наличии

Цена: 11480.00грн Купить

PH-метр ручний (низька іонна сила) AZ-86851

AZ-86851 – унікальний цифровий pH-метр для тестування чистої води і розчинів (деіонізованої, дистильованої, колодязної, дощової, озерної, поверхневих вод, очищених стічних вод тощо) з низькою іонною силою. Прилад виготовлений компанією «AZ Instrument Corp.»..

PH-метр ручний AZ-8684

pH-метр AZ-8684 – професійний цифровий пристрій для вимірювання рівня рН води і розчинів. Прилад має ергономічний дизайн у вигляді ручки та міцний корпус із класом захисту IP65 (захист від пилу і вологи) для роботи в складних польових умовах. pH-метр оснащено великим ..

PH-метр ручний AZ-8684 В наличии

Цена: 1120.00грн Купить

PH-метр ручний AZ-8685

рН-метр AZ-8685 – професійний цифровий вимірювальний прилад, призначений для вимірювання таких характеристик рідини, як рівень кислотності і температурний показник. За допомогою рН-метра AZ-8685 можна контролювати кислотність води для пиття, різних технічних рідин..

PH-метр ручний AZ-8685 В наличии

Цена: 1116.00грн Купить

PH-метр ручний XS pH 1 Tester KIT

pH-метр ручний pH 1 Tester KIT XS Instruments – це інноваційний і простий у використанні ручний прилад для швидкого вимірювання рівня pH (у діапазоні від 0 до 14 pH). Виробник pH-метра – компанія «XS Instruments» (Італія). pH1 Tester KIT має ергономіч..

PH-метр ручний XS pH 1 Tester KIT В наличии

Цена: 2890.00грн Купить

PH-метр ручний XS pH 5 Tester KIT

pH-метр ручний pH 5 Tester KIT XS Instruments – сучасний, удосконалений, високонадійний прилад для вимірювання рівня pH у діапазоні від -2,00 до 16,00 pH. Виробник pH-метра – компанія «XS Instruments» (Італія). Прилад оснащений високоякісним електродо..

PH-метр ручний XS pH 5 Tester KIT В наличии

Цена: 4810.00грн Купить

PH-метр ручний XS pH1 Tester ECO PACK

pH-метр ручний pH1 Tester ECO PACK XS Instruments – портативний водонепроникний прилад для швидкого і точного вимірювання рівня pH (у діапазоні від 0 до 14 pH) з роздільною здатністю приладу 0,1 pH. Виробник pH-метра – компанія «XS Instruments» (Італія). ..

PH-метр ручний XS pH1 Tester ECO PACK В наличии

Цена: 2343.60грн Купить

PH-метр ручний з гострим проникаючим електродом AZ-8694

pH-метр AZ-8694 – ручний цифровий пристрій з гострим проникаючим електродом довжиною 132 мм для вимірювання рівня pH продуктів, розчинів і матеріалів. Прилад виготовлений компанією «AZ Instrument Corp.» – надійним виробником вимірювальної техніки. Вим..

PH-метр стаціонарний (монітор pH) з виносним електродом AZ-8605

AZ-8605 – стаціонарний прилад з незначними габаритами для визначення рівня рН води та розчинів в діапазоні від 0 до 14 рН. На відміну від аналогів, які є на ринку, pH-метр AZ-8605 при роботі використовує окремий виносний pH-електрод. рН-метр AZ-8605 розроблений і виготовле..

Лабораторний pH-метр (з електродом 9625-10D) HORIBA LAQUA-PH1500-SR

HORIBA LAQUA-PH1500-SR – сучасний мікропроцесорний пристрій для точного вимірювання рівня pH, окисно-відновного потенціалу (ORP) та температури води, рідини та розчинів. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «HORIBA», яка з 1945 року займається виготовленням ..

Лабораторний pH-метр (з електродом 9651-10D) HORIBA LAQUA-PH1500-SS

HORIBA LAQUA-PH1500-SS – унікальний мікропроцесорний прилад для точного вимірювання рівня pH, окисно-відновного потенціалу (ORP) та температури води, рідини та розчинів. Прилад виготовлений у Японії корпорацією «HORIBA», яка з 1945 року займається виготовленням ..

Лабораторний pH-метр (з електродом XS Polymer, DHS) XS Instruments pH 8+ DHS Basic

XS Instruments pH 8+ DHS Basic – цифровий настільний професійний прилад для точного вимірювання рівня рН, окисно-відновного потенціалу ОВП (ORP) з відображенням температури на дисплеї. Прилад має ергономічний дизайн та міцний корпус з класом захисту IP 54. Лабораторний pH-м..

Лабораторний pH-метр XS pH 50 VioLab (без електрода, з термощупом і аксесуарами)

pH 50 VioLab XS Instruments – професійний прилад для вимірювання рівня рН та окислювально-відновного потенціалу ОВП (ORP) з відображенням температури на дисплеї. Інноваційний кольоровий РК-дисплей високої чіткості з можливістю регулювання яскравості забезпечу..

Лабораторний pH-метр XS pH 50 VioLab Complete Kit (з електродом 201T)

pH 50 VioLab Complete Kit XS Instruments – це професійний прилад для вимірювання рівня рН та окислювально-відновного потенціалу ОВП (ORP) з відображенням температури на дисплеї. pH-метр оснащений інноваційним кольоровим РК-дисплеєм високої чіткості з можливістю ре..

Лабораторний pH-метр XS pH 50 VioLab DHS Complete Kit (з електродом 201T DHS)

pH 50 VioLab DHS Complete Kit XS Instruments – це професійний прилад для вимірювання рівня рН та окислювально-відновного потенціалу ОВП (ORP) з відображенням температури на дисплеї. Інноваційний кольоровий РК-дисплей високої чіткості оснащено функцією регулюв..

Показано с 1 по 25 из 56 (всего 3 страниц)

Назначение прибора PH-метра

Кислотность воды (pH) является самым важным показателем, который определяет суть прохождения различных реакций в ее составе. От уровня кислотности зависит коррозийность и токсичность этой жидкости. Чтобы определить качество водородного показателя, необходимо использовать лабораторный прибор Ph-метр.

Система проверки и контроля уровня ПШ (pH) используется во многих сферах деятельности: экологии, в работе систем очистки питьевой воды, СПА-комплексах, бассейнах, пищевой промышленности, ресторанном и клининговом бизнесе. Чтобы жидкость была пригодна для людей, идеальным уровнем является диапазон от 6 до 9.

Если вода имеет низкую кислотность, то она будет с большой степенью коррозийной активности, а если с высокой — приобретет неприятный запах, и сможет раздражать слизистые оболочки тела и кожи человека. Купить прибор ПШ (РН) -метр для проверки воды можно в профессиональном магазине лабораторного оборудования.

Ph-метры: типы и правила работы

Производители разработали несколько видов измерительного оборудования для проверки кислотности жидкости и различных растворов. Они могут быть с простыми функциями, а также с дополнительными возможности. Создают такие устройства с клавиатурой и дисплеем, где указываются результаты тестирования. У нас в стране купить РН-тестеры можно таких видов:

  • стационарные. Используются в лабораториях на крупных предприятиях, заводах. Также их можно увидеть в бассейнах, аквариумах, где требуется постоянный контроль над кислотностью. Внешний вид устройства представляет собой некий прибор с электродами с установленными стеклянными мембранами, обладающий определенным уровнем проводимости. Такие электроды можно менять, благодаря чему срок эксплуатации увеличивается в несколько раз;
  • портативные. Такой вид прибора можно использовать в любых условиях, он легкий и компактный. Электроды в переносных устройствах имеют заводскую соединительную систему с аналитической частью. Производят их для проверки косметики, фруктов и овощей, воды, и других сред/

Чтобы Ph-тестер работал дольше, следует придерживаться определенных правил. В первую очередь, необходимо следить, чтобы случайно не дотронуться до стеклянной мембраны рукой, иначе придется производить чистку электродов. Лучше не погружать прибор полностью в проверяемую жидкость, а электрод лучше хранить с закрытым колпаком. Калибровку стоит проводить минимум раз в месяц. После проведения тестов нужно промыть датчик дистиллированной водой. Не стоит хранить устройство при высокой влажности и в помещении с прямым попаданием солнечных лучей.

Где лучше купить прибор Ph-метр для контроля качества воды в Украине

Среди продавцов лабораторного оборудования заметно выделяется компания «Термолаб». Это известный украинский производитель и продавец приборов, устройств, необходимых для проверки, анализа и контроля всевозможных показателей в разных сферах деятельности. В каталоге фирмы более 150 наименований товаров, среди которых: сушильные шкафы, вакуумное и весовое оборудование, измерительная техника, лабораторная посуда, термометры, влагомеры, фотометры и множество другого оборудования. Купить pН-тестер (buy ph-tester) здесь можно для разных целей: для измерения кислотности почвы, воды, различных субстанций и растворов.

Опытные специалисты помогут правильно подобрать нужные приборы. Достаточно позвонить в компанию и получить бесплатную консультацию. Доставка товара осуществляется с помощью транспортных курьерских служб. Также, возможен самовывоз с киевского склада.

Обратный звонок