Кондуктометры (ES) и солемеры (TDS-метры)

Cолемір з іонселективним сенсором (Na) HORIBA LAQUAtwin Salt-22

HORIBA LAQUAtwin Salt-22 – кишеньковий вимірювальний прилад, який визначає концентрацію іонів натрію в зразку об’ємом від 0.3 мл (або 0.05 мл зразка з паперовим пробовідбірником типу В) і перераховує значення в солоність або концентрацію солі NaCl. Немає необхідн..

Cолемір з розширеним діапазоном вимірювання AZ-8371

Солемір, або TDS-метр – прилад, який вимірює загальний вміст розчинених речовин - жорсткість розчинів. Одиниця вимірювання ppm, що відповідає більш відомій одиниці мг/л. Принцип вимірювання: Сенсор AZ 8371 вимірює провідність електроліту. Контролер проводить перерахунок в p..

TDS-метр EZODO 5031

TDS-метр EZODO 5031 – прилад для визначення загальної концентрації розчинених солей і рівня мінералізації (солевмісту) води. Прилад має висувний електрод, автоматичну температурну компенсацію, калібрується за однією точкою (калібрувальний розчин в комплекті)...

TDS-метр EZODO 5031 В наличии

Цена: 840.00грн Купить

TDS-метр EZODO 5032

Кишеньковий TDS-метр EZODO 5032 Особливості: Швидке отримання результатів вимірювань в поєднанні з високою точністю Легкий, надійний, компактний. Електрод може бути збільшений до 80 мм. Комплектація: Прилад Калібрувальний розчин Викрутка для калібрування Батарея Кейс Інст..

TDS-метр EZODO 5032 В наличии

Цена: 840.00грн Купить

TDS-метр водозахищений (x10) EZODO 6031

TDS-метр EZODO 6031 - це однопараметричний компактний прилад для визначення загальної концентрації розчинених солей (мінералізації води). Виготовлений у водозахищеному корпусі, не тоне у воді. Галузі застосування TDS-метру: сільське господарство, холодильні установки, акваріуміст..

TDS-метр водозахищений EZODO 6032

TDS-метр EZODO 6032 - це однопараметричний компактний прилад для визначення загальної концентрації розчинених солей та рівня мінералізації (солевмісту) води. Виготовлений у водозахищеному корпусі, не тоне у воді. Області застосування кондуктометрів: сільське господарство, хо..

TDS-метр водозахищений EZODO 6032 В наличии

Цена: 1100.00грн Купить

Кондуктометр (EC-метр) Ezodo 5061

Ручний EC-метр EZODO 5061 (агро). Прилад показує значення на екрані у одиницях EC. Для довідки: 1 EC = 1 mS. Особливості: Швидке отримання результатів вимірювання в поєднанні з високою точністю. Легкий, надійний, компактний. Електрод може бути збільшено до 80 мм. Комплектація: ..

Кондуктометр (EC-метр) Ezodo 5061 Нет в наличии

Цена: 1100.00грн Купить

Кондуктометр (EC-метр) водозахищений EZODO 6061 (агро)

Кондуктометр EZODO 6061 (EC-метр) - це однопараметричний компактний прилад для визначення електропровідності рідин. Виготовлений у водозахищеному корпусі, не тоне у воді. Галузі застосування кондуктометрів (EC-метрів): сільське господарство, холодильні установки, акваріуміст..

Кондуктометр AZ-8352

Кондуктометр AZ-8352 – професійний цифровий прилад для вимірювання провідності і температури води та розчинів. Прилад має ергономічний дизайн і міцний корпус для роботи в польових умовах. Прилад виготовлений компанією «AZ Instrument Corp.» – провідним світ..

Кондуктометр AZ-8352 В наличии

Цена: 1400.00грн Купить

Кондуктометр AZ-86021 (EC)

Кондуктометр AZ-86021 (EC) – це мультифункціональний високоточний прилад для визначення температури, електропровідності, TDS (загального вмісту розчинених твердих речовин) і солоності різних розчинів. Компанія «AZ Instrument» – відомий виробник приладів дл..

Кондуктометр AZ-86021 (EC) В наличии

Цена: 6210.00грн Купить

Кондуктометр EC/TDS метр Milwaukee EC60 Martini,США

Профессиональный прибор-анализатор минерализации, электропроводимости и температуры воды (кондуктометр + солемер в одном устройстве) Milwaukee EC 60 Martini во влагозащищенном IP67 корпусе имеет большой двухуровневый экран для отображения уровня EC/TDS, а также температуры воды (..

Кондуктометр EZODO 5021

EZODO 5021 - ручний кондуктометр Ручний кондуктометр початкового класу для повсякденного використання. Має висувний кондуктометричний сенсор. Призначений для вимірювання значень електропровідності води та інших розчинів. Калібрується по одній точці за допомогою калібрувального ре..

Кондуктометр EZODO 5021 Нет в наличии

Цена: 840.00грн Купить

Кондуктометр EZODO 5022

EZODO 5022 - кишеньковий кондуктометр Ручний кондуктометр з вузьким діапазоном (0-999 µS/cm) та роздільною здатністю 1 µS/cm призначений для вимірювання електропровідності у питній та очищенній воді, дистиляті та інших розчинах. Прилад відразу готовий до роб..

Кондуктометр EZODO 5022 В наличии

Цена: 840.00грн Купить

Кондуктометр HORIBA LAQUAact EC110 (Cond/TDS)

Сучасний, легкий і мобільний мікропроцесорний пристрій для визначення якості води та розчинів у польових умовах (в річках, озерах) та в лабораторії. Ергономічний дизайн пристрою й інтуїтивно зрозуміле меню дають змогу користуватися приладом без спеціальних навичок. Міцний водонеп..

Кондуктометр HORIBA LAQUAact EC110 (Cond/TDS) Нет в наличии

Цена: 18900.00грн Купить

Кондуктометр HORIBA LAQUAact EC120 (Cond/Salt/TDS)

Новітній мікропроцесорний прилад, призначений для визначення таких параметрів: провідність; питомий опір; солоність; загальна кількість розчинених твердих речовин (TDS). Кондуктометр EC120 широко використовується для контролю якості продукції та технологічних процесів у фармаце..

Кондуктометр Horiba LAQUAtwin EC-11

Кондуктометр HORIBA LAQUAtwin EC-11 – єдиний у своєму класі компактний вимірювальний прилад, який безпосередньо вимірює провідність зразка об'ємом від 0,12 мл. Конструкція кондуктометра скасовує необхідність у хімічному посуді для калібрування приладу або вимірюван..

Кондуктометр Horiba LAQUAtwin EC-11 В наличии

Цена: 4480.00грн Купить

Кондуктометр HORIBA LAQUAtwin EC-22

HORIBA LAQUAtwin EC-22 – високоточний кишеньковий кондуктометр нового покоління. Єдиний кишеньковий тестер, який безпосередньо вимірює провідність і температуру зразка об’ємом у 0,12 мл. Немає необхідності в склянці для калібрування вимірювача або вимірюванн..

Кондуктометр HORIBA LAQUAtwin EC-22 В наличии

Цена: 5600.00грн Купить

Кондуктометр водозахищений EZODO 6021

Кондуктометр EZODO 6021 - це однопараметричний компактний прилад для визначення електропровідності рідин. Виготовлений у водозахищеному корпусі, не тоне у воді. Має змінний електрод (кондуктометричну комірку). Калібрується по одній точці електропровідності (буферний розчин у комп..

Кондуктометр водозахищений EZODO 6022

Кондуктометр EZODO 6022 - це однопараметричний компактний прилад для визначення електропровідності рідин. Виготовлений у водозахищеному корпусі, не тоне у воді. Має змінний електрод (кондуктометричну комірку). Калібрується по одній точці електропровідності (буферний розчин у..

Кондуктометр- індикатор EZODO 4805Cond з виносним електродом

Особливості Високоточний солемір-кондуктомер на основі мікропроцесора з цифровим керуванням LED дисплей з підсвіткою Термометр з можливістю зміни °С / °F Пластиковий корпус з ABS Виконання під DIN рейку Комплектація: Прилад Cond-електрод Датчик температури Буферний роз..

Кондуктометр-солемір AZ-8361

Кондуктометр-солемір AZ-8361. Вимірює провідність розчину в uS і mS, а також жорсткість у ppm і ppt. Принцип вимірювання Сенсор приладу вимірює провідність розчину. Мікроконтролер з потужним програмним забезпеченням конвертує одиниці провідності в одиниці жорсткості і виконує тер..

Кондуктометр-солемір AZ-8361 Нет в наличии

Цена: 1240.00грн Купить

Кондуктометр/TDS-метр HORIBA LAQUAtwin EC-33

HORIBA LAQUAtwin EC-33 – високоточний кишеньковий кондуктометр/TDS-метр нового покоління. Єдиний кишеньковий тестер, який безпосередньо вимірює температуру, провідність і загальний вміст солей зразка об’ємом у 0,12 мл. Немає необхідності в склянці для калібр..

Кондуктометр/TDS-метр ручний AZ-8362

Кондуктометр/TDS-метр AZ-8362 – ручний комбінований прилад для професійного вимірювання провідності, загального вмісту розчинених твердих речовин (TDS) і температури води та розчинів. Прилад має ергономічний дизайн і міцний корпус з класом захисту IP65 для роботи в складних..

Кондуктометр/TDS-метр/солемір ручний XS Cond 1 Tester ECO PACK

Кондуктометр/TDS-метр/солемір ручний Cond 1 Tester ECO PACK – інноваційний простий у використанні прилад для вимірювання провідності (0,01 мкСм ... 199,9 мСм) і TDS (0,01 ppm ... 199,9 ppt). Виробник кондуктометра/солеміра – компанія «XS Instruments» ..

Кондуктометр/TDS-метр/солемір ручний XS Cond 1 Tester KIT

Кондуктометр/TDS-метр/солемір ручний Cond 1 Tester KIT XS Instruments – це сучасний прилад для вимірювання провідності (0,01 мкс ... 199,9 мс) і TDS (0,01 ppm ... 199,9 ppt). Виробник кондуктометра/солеміра – компанія «XS Instruments» (Італія). Прила..

Показано с 1 по 25 из 39 (всего 2 страниц)
Обратный звонок