Акваріуми

Стаціонарний комбінований монітор РН-026 pH, EC, CF, TDS, Temp - monitor

Стационарный PH/EC метр PH-026 - это комбинированный прибор для определения показателя pH (концентрации свободных ионов водорода в воде) и EC (удельной электропроводности воды). Прибор обладает широким диапазоном измерений по 4 параметрам, минимальную погрешность что позволяет ..

Стаціонарний комбінований монітор РН-215 pH, Salinity, Temp для акваріума

Пристрій спеціально розроблений для довгострокового моніторингу pH, солоності і температури води в акваріумі або акваріумах протягом 24 годин в режимі реального часу . Спосіб установки: закріпіть пристрій контролю якості води на акваріумі з допомогою доданого кронштейна або закрі..

Стаціонарний комбінований монітор РН-217 pH, EC, TDS, Temp, RH - метр для акваріума

Устройство специально разработано для долгосрочного мониторинга pH, солености и температуры воды, в аквариуме или аквариумах, влажности в помещении в течение 24 часов в режиме реального времени. Способ установки: закрепите устройство контроля качества воды на аквариуме с помощ..

Стаціонарний комбінований монітор РН-260BD pH, EC, TDS, Temp - метр для акваріума (Bluetooth)

Пристрій спеціально розроблений для довгострокового моніторингу pH, солоності і температури води в акваріумі протягом 24 годин в режимі реального часу. Спосіб установки: закріпіть пристрій контролю якості води на акваріумі з допомогою доданого кронштейна або закріпити його на сті..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Зворотній дзвінок