Фотоколориметры

Портативний фотоелектричний аналізатор води WALCOM SD-9011B

Особливості: Портативний фотоелектричний колориметр використовується для аналізу вмісту розчинених у воді речовий. Цей прилад використовує стандарт GB/T5750 Pt-Co як норми якості води Одиницею вимірювання є колірність (chromaticity) за платиново-кобальтовою шкалою Хазена (The Pl..

Портативний фотоелектричний аналізатор води WALCOM SP-1

Принцип роботи даного аналізатора води - колориметричний. Вміст вимірюваної компоненти у розчині визначається за інтенсивністю забарвлення розчину, тобто за інтенсивністю поглинання світла певної довжини хвилі. Прилад працює на 5 різних довжинах хвиль (410, 500, 540, 590 і 650 нм..

Фотоколориметр КФК-2

Фотометр видимого диапазона КФК-2 предназначен для измерения в отдельных участках диапазона длин волн 315-980 нм , выделяемых светофильтрами, коэффициентов пропускания и оптической плотности жидкостных растворов и твердых тел, а также определения концентрации веществ в раств..

Фотоколориметр КФК-2

В наявності

7500.00грн

Фотометр Finwell PRO (акваріум, морська вода, ставок/басейн)

Професійний фотометр Finwell PRO спеціально розроблений для задоволення вимог акваріумістики, він ідеально підходить для професійного аналізу прісної і морської води. Доступні 3 конфігурації: акваріум з морською водою, ставок / басейн для плавання і прісноводний акваріум. Всі 3 в..

Фотометр PoolLab 1.0 (DPD1, DPD3, pH, Alkalinity-M,CYA-Test)

Профессиональный фотометр PoolLab 1.0 — портативное устройство, которое способно быстро и с высокой точностью определить основные 10 параметров воды и обрисует целостную картину состояния воды в бассейне. Таким тестером активно пользуются при обслуживании коммерческих бассейнов, ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Зворотній дзвінок