Вагові аналізатори вологості

Ваговий аналізатор вологості JS50-5T

Вагові аналізатори вологості серії JS призначені для визначення вологості різних речовин методом зважування зразка у вихідному стані та порівняння з масою зразка у висушеному стані. Модель JS50-5T JS50-2T JS50-1T JS100-5T Максимальна межа зважування, г 50 100 Ціна поділки, ..

Ваговий аналізатор вологості JS50-5T

Під замовлення

25900.00грн

Лабораторний аналізатор вологості METRINCO M100MA

Лабораторний аналізатор вологості METRINCO M100MA призначений для точного визначення вологості найрізноманітніших зразків гравіметричним методом. Вимірювання вмісту вологи в досліджуваному зразку відбувається у такий спосіб: проводитись попереднє зважування зразка, потім його на..

Лабораторний аналізатор вологості METRINCO M105MA

Лабораторний аналізатор вологості METRINCO M105MA призначений для точного визначення вологості найрізноманітніших зразків гравіметричним методом. Вимірювання вмісту вологи в досліджуваному зразку відбувається у такий спосіб: проводитись попереднє зважування зразка, потім його на..

Тарілки для аналізатора вологості, (d=90mm, 50 штук) METRINCO AC-MA1

Комплект одноразових алюмінієвих тарілок для вагів-вологомірів та аналізаторів вологості діаметром 90 мм Підходять для аналізаторів вологості METRINCO (моделі M105MA та M100MA), а також для вагів-вологомірів інших виробників (звертайте увагу на діаметр чаші вашого аналізатора во..

Термопринтер для аналізаторів вологості METRINCO AC-MA2

Термопринтер, який можна під'єднати до аналізаторів вологості METRINCO (M105MA, M100MA). За допомогою даного аксесуару можна друкувати результати вимірювань, наприклад, при прийомці товару чи сировини, при проведенні потокових аналізів, тощо. Інтерфейс: RS232 Ширина друку: 58 мм ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Зворотній дзвінок